Ogłoszenia Parafialne 364 (21.07.2024)

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro, w poniedziałek, 22 VII, w liturgii święto św. Marii Magdaleny.

2. We wtorek, 23 VII, święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.

3. W środę, 24 VII, wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

4. W czwartek, 25 VII, święto św. Jakuba, apostoła. To także dzień automobilistów, motocyklistów, kierowców pojazdów mechanicznych. W naszej parafii przenosimy poświęcenie kierowców i ich pojazdów na najbliższą niedzielę, 28 VII - zapraszam o na Mszę świętą o g.11.  Poświęcenie będzie po Mszy.

5. W piątek, 26 VII, wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Marii Panny.

6. Za tydzień, w niedzielę, 28 VII, przypadać będzie IV Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

7. Pamiętajmy o wypoczywających Parafianach. By szczęśliwie przeżyli ten czas wakacyjny, nie zapominając o niedzielnej Mszy świętej, modlitwie i sakramentach.