Ogłoszenia Parafialne 362 (07.07.2024)

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś 1. niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

2. W liturgii w poniedziałek, 8 VII, wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.

3. W czwartek, 11 VII, święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy.

4. W piątek, 12 VII, wspomnienie św. Bruna Bonifacego w Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

5. W sobotę, 13 VII, wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.

6. Przypominam iż w miesiącach lipcu i sierpniu nie ma Mszy świętej w niedziele o g.12:30, (a jeśli są chrzty, to o g.11). Pozostałe godziny Mszy - jak w ciągu roku.

7. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich wyjeżdżających, przemieszczających się Parafianach, odpoczywających, prosząc dla nich o szczęśliwe pobyty, dojazdy i powroty.