Ogłoszenia Parafialne 360 (23.06.2024)

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Jutro, w poniedziałek, 24 VI, w liturgii Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. W piątek, 28 VI, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i Doktora Kościoła, męczennika

3. W sobotę, 29 VI, Uroczystość Św. Apostołów, Piotra i Pawła.

Składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym imieniny w tym tygodniu. Niech Jezus błogosławi i obdarza tym, co najbardziej potrzebne w waszym życiu.

4. Kończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Życzę potrzebnego wypoczynku. Pamiętajcie w tym czasie urlopowym i wakacyjnym o niedzielnej Mszy świętej, modlitwie i sakramentach, a także o swojej parafii.